Forum Świat Roślin Owadożernych - Roraima

Propozycje zmian na forum

Offline owadożer

• 573
  • +3/-0
Odp: Propozycje zmian na forum
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 07, 2014, 19:53:10 »
Właśnie o to mi też chodzi, że będzie za dużo tego tak mi się wydaje wtedy :)
Pozdrawiam,
Dawid

Offline grzegorz

• 470
  • +1/-0
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 07, 2014, 20:16:48 »
Właśnie o to mi też chodzi, że będzie za dużo tego tak mi się wydaje wtedy :)
No,ale jak się da,że gorący post to taki w którym odpowiada 24 ludzi miesięcznie to już nie będzie problemu...
Uwielbiam kakaowce,bananowce,owadożery i inne egoztyczne roślinki ;)

Offline comandos21

• 935
  • +27/-0
  • gg :6329263
    • Youtube-wysiew kapturnic i wzrost
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 07, 2014, 20:37:38 »
Kolejne pomysły:
-Urodziny nad shoutem :)
-Promocje w Roraimie wyświetlane nad shoutem

Offline Mishu

• 386
  • +10/-0
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 07, 2014, 21:30:09 »
Kolejne pomysły:
-Urodziny nad shoutem :)
-Promocje w Roraimie wyświetlane nad shoutem

Podpinam sie pod tym i pomysłami, chociaż urodziny mogą tez być u dołu strony (pod aktywnymi użytkownikami)

Offline wterrarium

• 468
  • +16/-0
    • Moje owadożery
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 02, 2014, 19:42:47 »
To jeszcze jedno.
Po dodaniu odpowiedzi przenosi nas do listy wątków w dziale. Wszystkie fora działają tak, że po dodaniu odpowiedzi dalej jesteśmy w danym wątku (ułatwia to choćby to że możemy widzieć czy odpowiedź się dodała, a na telefonie czasem nie dodaje ;) )
Fajnie by było gdyby tu też przełączyć tą opcję, żeby nie wywalało do listy wątków.

Edit:
Co do gorących wątków, osobiście na żadnym forum nie przywiązuję do tego wagi, bo dla mnie to nic nie znaczy ;-) grunt żeby wątki z nową odpowiedzią przenosiły się na górę listy w dziale, to ułatwia przeglądanie i wystarcza,
 nie ładniej by było gdyby shoutbox był na dole? :-P
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2014, 08:01:19 wysłana przez wterrarium »

Offline marcino

• *
  • 29
  • +0/-0
  • bikelodz.pl
    • Bike Łódź
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 14, 2015, 08:57:14 »
Jeśli mógł bym coś zaproponować to może jakaś rekrutacja na moderatorów forum oraz opiekunów poszczególnych działów. Wiem że nie byłem ostatnimi czasy zbyt aktywny na forum ale to się zmieni. Jeśli administracja była by chętna to ja mógł bym objąć stanowisko moderatora.

Znam bardzo dobrze ten skrypt forum SMF ponad to znam wszystkie skrypty pod forum począwszy od mybb, phpbb3 kończąc na VBulletin. SMF znam od podszewki, więc np. modyfikacje tego silnika nie są mi obce. Warto było by również aby forum miało większy zasięg pododawać do różnych katalogów, dobrym katalogiem jest katalog na wp.pl płatność 10 PLN przez sms lub przelewem.Nie jest to wygórowana cena a forum znacznie zyska np.  na pozycji w google.

Warto zaznaczyć że po dodaniu forum do katalogów zwiększy się liczba robotów wyszukiwarek na forum a co za tym idzie może lecz nie musi wzrosnąć spam, dla tego też wówczas niezbędna jest praca moderatorów aby roboty nie zasypały forum spamem. 

To takie moje przemyślenie, co administracja z tym zrobi to już zależy od ekipy forum, ja tylko podsunąłem pomysł.

Offline comandos21

• 935
  • +27/-0
  • gg :6329263
    • Youtube-wysiew kapturnic i wzrost
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:34:27 »
Tak myslę,że  fajnie gdyby w zakładce"profil forum" daloby się np. wybrać stały kolor wpisów na czacie.

Tzn. wybieram np. brązowy i za każdym logowaniem pamięta ten kolor, wówczas wpisy na czacie byłyby koloru brazowego, bez potrzeby  wybierania każdorazowo koloru wpisu w czat boxie.